Güncellenme Tarihi: 05.12.2016
 moto kurye
gold kurye arama
ŞEKERPINAR MOTO KURYE
bölgesin'de gold kurye aktif olarak faaliyet göstermektedir. Hızlı ve güvenli moto kurye, arabalı kurye,toplu dağıtım ve hava kargo hizmetlerini alabilir, online sipariş verebilir veya çağrı merkezimizi arayarak hemen kurye talep edebilirsiniz.

Şekerpınar Kurye

GOLD KURYE olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.

İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.

Şekerpınar Moto Kurye,  Gold Kurye  kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.

Şekerpınar Moto Kurye,  Gold Kurye  7/24 hızlı ve ekonomik Şekerpınar Moto Kurye, Şekerpınar Acil Kurye hizmetleri vermektedir.

Firmamız eğitimli  Motorlu Kuryeleri ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. 444 89 05 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Şekerpınar Motorlu Kurye daha hızlı ve ekonomiktir. Şekerpınar Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara Şekerpınar Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.

Araçlı Kurye Hizmeti  Sunuyor    

Motorlu kuryelerin taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır. Araçlı kurye,  motorlu kurye fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

 

Şekerpınar Kurye Aşağıdaki Hizmetleri  Sunuyor    


Şekerpınar Dağıtım / Şekerpınar Uçak Kargo / Şekerpınar Motokurye
Şekerpınar Moto kurye / Şekerpınar Motor kurye / Şekerpınar Motorkurye
Şekerpınar Motorlu kurye / Şekerpınar Motorlu Kurye / Şekerpınar Acilkurye

 

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :