Kozyatağı Kurye

Aralık 07 2018
Kozyatağı Kurye
5 (100%) 2 votes

Kozyatağı Kurye

İstanbul’un en büyük gönderi firmalarından bir tanesi olan Gold Moto kurye, İstanbul’un ulaşılması en zor bölgelerine dağıtım desteği sağlamakta ve müşterilerini, yoğun ve akıcı olmayan İstanbul trafiğinin karmaşasından uzaklaştırmaktadır.

Üstün nitelikli gönderi hizmetimizin kapsamında, motorlu, araçlı, dağıtım, hizmetleri yer almakta olup, gönderinizin büyüklüğüne,  önem düzeyine ya da acili yetine göre bu dağıtım seçeneklerinden bir tanesini tercih edebilmeniz mümkündür.

Motorlu kuryelerimizin her biri alanında deneyimli ve eğitimli çalışanlardır. Dolayısıyla gerek şube çalışanlarımıza gerekse dağıtım çalışanlarımıza gönderilerinizi güvenle emanet edebilirsiniz.

En Güvenilir Gönderim Hizmeti

Gold kurye özellikle toplu dağıtım gönderileriniz için tercih edinebileceğiniz en ekonomik dağıtım ücretlerini sunmaktadır. Toplu gönderileriz için yapacağımız indirimler sayesinde,  bu alanda hem nitelikli hizmet alıp, hem işlerinizi kolayca hallederek vakitten kazanıp hem de tüm bunları daha az ücretler ile gerçekleştirebilmeniz söz konusu olmaktadır.

İstanbul gibi kalabalık ve yoğun bir şehirde teslimat desteğine duyulan ihtiyaç ne kadar fazla ise, bu kişilerin ihtiyaçları üzerinden kolayca para kazanmak isteyen gönderi firması sayısı da o kadar fazladır. Bu sebeple, önemli evrak, paket ve kolilerinizin transferinde mutlaka güvenilir bir kurye firmasını tercih etmeniz tavsiye edilmektedir.

Şehir Dışı Gönderim Desteği

Firmamız ile gönderilerinizin tümünü farklı şehirlere gönderebilmeniz de mümkün olabilmektedir.  Şehir dışına acil olarak göndermeniz gereken evrak ya da paketler, kara yolu teslimatı ile en hızlı şekilde transfer noktasına ulaşmaktadır.

Paket evrak ya da kolilerinizi, transfer noktasına varıncaya kadar, müşterilerimize sunmuş olduğumuz sistem üzerinden takip altında tutabilmeniz de mümkündür.

Gold Moto kurye şubemiz ve diğer tüm şubelerimiz, şehir içi ve şehir dışı gönderilerinizin düzenlenmesi ve transferi konusunda hizmet vermektedirler.

Yorum Yaz