Çağrı Merkezi

444 89 05

Güncellenme Tarihi: 27.04.2015
 moto kurye
gold kurye arama
KARAGÜMRÜK MOTO KURYE
bölgesin'de gold kurye aktif olarak faaliyet göstermektedir. Hızlı ve güvenli moto kurye, arabalı kurye,toplu dağıtım ve hava kargo hizmetlerini alabilir, online sipariş verebilir veya çağrı merkezimizi arayarak hemen kurye talep edebilirsiniz.

Karagümrük Kurye

GOLD KURYE olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.


İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.


Karagümrük Moto Kurye,   Gold Kurye    kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.


Karagümrük Moto Kurye,  Gold Kurye   7/24 hızlı ve ekonomik Karagümrük Moto Kurye, Karagümrük Acil Kurye hizmetleri vermektedir.


Firmamız eğitimli  Motorlu Kuryeleri ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.


0850 885 04 04 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.


Karagümrük Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara Karagümrük Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.


VİP Kurye Hizmeti     Sunuyor    

Karagümrük Motorlu Kurye ile şirketimize vermiş olduğunuz gönderilerinizde gönül rahatlığı ile işleriniz sorunsuz,en hızlı ve en ucuz bir şekilde sürekliliği sağlanır.


Kurye gönderileriniz çok fazla olup kurye maaliyeti size kabarık bir fatura şeklinde dönüyorsa    Acil Vip Kurye    kiralamalısınız.


Motorlu kurye kiralayın Karagümrük Kurye hizmetini en ucuz ve en hızlı bir şekilde alın.

 

Araçlı Kurye Hizmeti      Sunuyor    

Motorlu   kuryeler  in taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır.
Araçlı kurye,   motorlu kurye    fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

 

Karagümrük Kurye Aşağıdaki Hizmetleri    Sunuyor    

Karagümrük Dağıtım / Karagümrük Uçak Kargo / Karagümrük Motokurye
Karagümrük Moto Kurye / Karagümrük Motor Kurye / Karagümrük Motorkurye
Karagümrük Motorlu Kurye / Karagümrük Motorlu Kurye / Karagümrük Acilkurye