Çağrı Merkezi

444 89 05

Güncellenme Tarihi: 19.01.2016
 moto kurye
gold kurye arama
BAYRAMPAŞA MOTO KURYE
bölgesin'de gold kurye aktif olarak faaliyet göstermektedir. Hızlı ve güvenli moto kurye, arabalı kurye,toplu dağıtım ve hava kargo hizmetlerini alabilir, online sipariş verebilir veya çağrı merkezimizi arayarak hemen kurye talep edebilirsiniz.

Bayrampaşa Kurye

Bayrampaşa Teslimat Firması

İstanbul gerek kalabalık nüfusu gerekse yoğun trafiği ile ulaşımın en zor sağlandığı şehirlerimizden bir tanesidir.

Bu sebeple önemli, paket, koli ve evraklarınızın şehir içinde bir başka yere ulaştırmak için zamanınız olmadığı durumlarda kaliteli bir gönderi firmasını tercih ederek bu zahmetten kurtulmanız tavsiye edilmektedir.

Bayrampaşa Moto Kurye İstanbul’un, ulaşımı en zor olan noktalarına kurye hizmeti götürmekte ve buradaki kişilerin kuryelerini pratik bir şekilde bir başka yere ulaştırmalarını sağlamaktadır.

Kaliteli bir gönderi transferi hizmeti, müşteriyi asla zor durumda bırakmayacak, hızlı ve aynı zamanda nitelikli bir hizmet olmalıdır.

Firmamız sunmuş olduğu hizmetin niteliğini, kalitesini kanıtlamış olup İstanbul’un en fazla tercih edilmekte olan firmaları arasında yer almaktadır.

Gold kurye, Bayrampaşa kurye şubesi ve diğer şubeleri aracılığı ile, semt bazında hizmet sunmakta böylece tüm müşterilerimiz, acil gönderi desteği ihtiyacında bize kolayca ulaşabilmektedirler.

Çalışanlarımızın Can  Güvenliğine Değer Veriyoruz

Firmamız tarafından görevlendirilen ve   acil paket, koli ve evrak transferlerinizde büyük kolaylık sağlayan motorlu dağıtım elemanları , ehliyetli ve motor sürüş deneyimi yüksek olan kişiler arasından tercih etmektedir.

Motorlu kurye çalışanlarımızın her biri hızlı gönderi dağıtımı sırasında kendi güvenlikleri açısından dikkatli davranmak ile sorumludurlar.

Firmamız çalışanlarının can güvenliği konusunda denetim ve yaptırımlar uygulamakta ve bu konuda en duyarlı olan firmalar arasında yer almaktadır.

Bunun yanında eşyalarınızı araçlı ya da motorlu çalışanlarımıza, Bayrampaşa kurye şubemiz ve diğer tüm şubelerimize güvenle emanet edebilmeniz mümkündür.

Gold kuryeyi tercih etmeniz durumunda eşyalarınızın ortadan kaybolması, transferin gecikmesi gibi durumlar söz konusu olmamaktadır.

Gönderileriniz İçin Dağıtım Yolu Çeşitliliği

Gold Kurye müşterine sunmuş olduğu dağıtım seçeneklerinin çeşitliliği ile de diğer gönderi firmalarından ayrılmaktadır.              

Firmamızı tercih ederek, hem motorlu hem araçlı gönderim hizmetlerinden faydalanabilmeniz mümkündür.

Bunun yanında firmamız müşterilerine, Türkiye’nin diğer illerine olan gönderi transferlerinde hızlı dağıtım hizmeti sunabilmektedir.