Ataşehir Kurye

Ocak 17 2019
Ataşehir Kurye
Sitemizi Değerlendirin

Ataşehir Hızlı Motor Kurye Hizmetleri

İstanbul’un önemli bölgelerinden biri olarak gördüğümüz Ataşehirkurye, özellikle son yıllarda hızlı değişimden payını alarak, devasa bir ilçe haline geldi. Bölgede her alanda olduğu gibi dünya ile yarışan bir konumun gerçekleşmesi, Ataşehir kurye hizmetlerinin de bölge sakinlerine yine dünya ölçeğinde yansımasına olanak sağladı.

Gold Kurye Hizmetleri olarak, 1996 yılında başladığımız yolculuğumuzda, bu son yılların gözde yerleşim ve ticaret merkezi olan bölgeyi de dahil etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Deneyimli firma ayrıcalığını, hızlı ve güvenli teslimat ile buluşturan şirketimiz, ilçede lider konumu ile faaliyetlerine kurumsal ilkeleri çerçevesinde geçmişte olduğu gibi bugünde devam ederken,başarılarını da her geçen gün yineleyerek çalışmalarını sürdürüyor.

Hızlı, güvenli teslimatın yanı sıra kaliteli hizmetini de her müşterisine ayrıcalık sunarak gerçekleştiren şirketimiz, motorlu kurye hizmetine ilave olarak, arabalı taşımacılık, nöbetçi kurye hizmeti, yay kurye ve acil ilaç hizmeti ile de farkını gösteriyor.

7 gün tam hizmet kalitesiyle 
Ataşehir kurye olarak bize ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir.

Siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez.

Yorum Yaz